Zarejestruj się

Jak działa Wczytaj z Allegro?

Portal aukcyjny Allegro jest jednym z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszym serwisem tego typu w Polsce. Ze względu na swoją wielkość i ogólnokrajowy charakter, każdego dnia setki, jeśli nie tysiące zleceń kurierskich obracają się właśnie dookoła Allegro. PewnyKurier.pl stara się jak najbardziej ułatwić wszystkim swoim klientom również i ten aspekt wysyłkowy, dlatego też powstała opcja Wczytaj z Allegro, widoczna w sekcji Dane odbiorcy podczas precyzowania zamówienia na transport kurierski.

Wczytaj z Allegro jest niczym innym jak integracją z tymże portalem, dzięki której nasze aktywne aukcje mogą być obsłużone w bardzo prosty i automatyczny sposób przez serwis PewnyKurier.pl. Podczas składania zamówienia wystarczy nacisnąć przycisk umieszczony w sekcji Dane odbiorcy i zalogować się na swoje konto Allegro, aby wyświetlić aktywne transakcje. Po wybraniu jednej z nich następuje automatyczne uzupełnienie wszystkich pól formularza. 

Dzięki powyższej funkcji:
- oszczędzamy czas, gdyż nie musimy wypełniać ręcznie każdego z pól,
- oszczędzamy sobie nerwów związanych z ewentualnym błędem podczas ręcznego wypełniania pól formularza z naszej strony,
- mamy pewność, że dane wprowadzone przez naszego klienta na aukcji znajdą się dokładnie w takiej postaci na liście przewozowym, który wydrukujemy.

Aby wykorzystać w pełni funkcję Wczytaj z Allegro, nasza transakcja musi mieć wypełniony przez kupującego tzw. formularz pozakupowy.

Pozostałe poradniki:

Serwis PewnyKurier.pl oferuje przesyłki tylko u sprawdzonych kurierów.

DHL

Paczka DHL
już od 13,44
netto

UPS

Paczka UPS
już od 30,00
netto

DPD

Paczka DPD Classic
już od 12,50
netto