Zarejestruj się

Czym jest skarbonka?

Każda osoba zarejestrowana w serwisie PewnyKurier.pl otrzymuje dostęp do tzw. skarbonki. Co to takiego?

Skarbonka to nic innego jak specjalnie przygotowane konto typu pre-paid, na które można wpłacać środki pieniężne w celu wygodnego i szybkiego korzystania w trakcie zamawiania usług transportowych. Zamiast bowiem korzystać z płatności elektronicznych bezpośrednio przy każdym zamówieniu, znacznie łatwiej jest wpłacić na własne konto pre-paid określoną kwotę raz i z niej korzystać, niż uiszczać opłatę każdorazowo. Jest to pomocne zwłaszcza w sytuacjach, gdy kurier musi być zamówiony niemal natychmiast, a nam brakuje czasu, by za każdym razem logować się do banku poprzez płatności elektroniczne. Ułatwia też życie pracownikom, którzy często wysyłają paczki na koszt swojej firmy.

Skarbonkę można zasilić przelewem Transferuj.pl lub tradycyjnym na rachunek bankowy serwisu PewnyKurier.pl. Po dokonaniu przelewu Państwa konto zostanie uzupełnione o kwotę, którą zlecili Państwo w swoim przelewie. Otrzymacie Państwo również fakturę VAT.

Należy pamiętać, że w przypadku przelewów tradycyjnych Skarbonka zostanie zasilona środkami dopiero w momencie ich wpłynięcia na rachunek bankowy serwisu PewnyKurier.pl. Nie zostanie ona doładowana wcześniej np. w sytuacji, gdy zostanie przesłane potwierdzenie wykonania przelewu, ale jeszcze nie sam przelew.

Pozostałe poradniki:

Serwis PewnyKurier.pl oferuje przesyłki tylko u sprawdzonych kurierów.

DHL

Paczka DHL
już od 13,44
netto

UPS

Paczka UPS
już od 30,00
netto

DPD

Paczka DPD Classic
już od 12,50
netto